Головна Водопостачання приватного будинку в Київській області

Свердловини для приватного будинку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

www.water-service.kiev.ua Буріння свердловин на воду для приватного сектору - це окремий продукт, який в Групі компаній «Бурвод» представлений ТОВ «Укрбурвод-сервіс».

Він включає буріння свердловини, її облаштування, монтаж і наладку насосного устаткування, подачу води в будинок.

mashynaЯк правило, буріння виконується на перший  водоносний горизонт. Такі свердловини можна бурити однією колоною.

До того ж для приватного будинку не має потреби у великій кількості води. Що дозволяє брати труби невеликих діаметрів.

Компанія може виконувати роботи по бурінню, використовуючи будь-які матеріали труб. Але, коли мова заходить про приватний будинок - пропонує трубу з харчового пластика. Така труба досить міцна, якщо її використовувати до глибини в 100м. Разом з тим харчовий пластик не має негативного впливу на воду, на відміну від металевих труб.

Таким чином, оптимальне рішення для свердловини на перший водоносний горизонт з невеликим дебітом (3-5м3/ч) - труба з харчового пластика. Що дозволяє отримати оптимальне співвідношення "ціна-якість".

Детальна інформація і можливість on - line замовлення скважини для приватного будинку або дачі відвідаєте www.water-service.kiev.ua

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке гейзери?

 

Гейзери є гарячими джерелами, з яких час від часу вода викидається сильним струменем. Назва "гейзер" пішло від ісландського слова geyser, що означає "гаряче джерело, що вивергається". Усі вони приурочені до областей сучасної вулканічної діяльності.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід