Головна Водопостачання приватного будинку в Київській області

Свердловини для приватного будинку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

www.water-service.kiev.ua Буріння свердловин на воду для приватного сектору - це окремий продукт, який в Групі компаній «Бурвод» представлений ТОВ «Укрбурвод-сервіс».

Він включає буріння свердловини, її облаштування, монтаж і наладку насосного устаткування, подачу води в будинок.

mashynaЯк правило, буріння виконується на перший  водоносний горизонт. Такі свердловини можна бурити однією колоною.

До того ж для приватного будинку не має потреби у великій кількості води. Що дозволяє брати труби невеликих діаметрів.

Компанія може виконувати роботи по бурінню, використовуючи будь-які матеріали труб. Але, коли мова заходить про приватний будинок - пропонує трубу з харчового пластика. Така труба досить міцна, якщо її використовувати до глибини в 100м. Разом з тим харчовий пластик не має негативного впливу на воду, на відміну від металевих труб.

Таким чином, оптимальне рішення для свердловини на перший водоносний горизонт з невеликим дебітом (3-5м3/ч) - труба з харчового пластика. Що дозволяє отримати оптимальне співвідношення "ціна-якість".

Детальна інформація і можливість on - line замовлення скважини для приватного будинку або дачі відвідаєте www.water-service.kiev.ua

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що означає свердловина, що самовиливається?

 

Свердловина, що виливається, - це свердловина, з якої вода або нафта виливається на поверхню без викачування насосами. Рідина піднімається до поверхні за рахунок гідростатичного тиску.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід