Головна Високодебітні свердловини спрощеної конструкції

Промислові свердловини спрощеної конструкції

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Чим промислова скважина на воду  із спрощеною конструкцією відрізняється від промислової високодебітної свердловини?

Це свердловини на будь-який водоносний горизонт (бучакский, сеноманский, юрський і так далі) з "полегшеною" конструкцією. Економія в ціні досягається шляхом вибору труб меншого діаметру і зменшенням розміру фільтрової частини.

Вартість буріння свердловини, як правило, на 70-80% складається з вартості матеріалів. Тому, зменшенням діаметрів труб і розміру робочої частини фільтру досягається зниження вартості свердловини. Але такий компроміс призводить до того, що зменшується дебіт свердловини, її термін служби і ремонтопридатність.

Аналогічно відбувається і з методом буріння свердловини. Метод  буріння із зворотним промиванням  - дорожче, але дозволяє отримати більшу кількість води зі свердловини, не міняючи її конструкції. А метод буріння  з прямим  промиванням дозволяє економити на ціні, але продуктивність і термін свердловини знижуються.

bv

Таким чином, якщо у Вас немає необхідності отримувати максимальну кількість води з водоносного горизонту, для Вас оптимальне рішення - свердловина полегшеної  конструкції.

Для того, щоб вибрати оптимальну конструкцію, тобто оптимальне співвідношення ціни і якості, необхідно зіставити вимоги замовника до свердловини і гидрогеологическую картину місцевості.

ТОВ "Компанія по водозабезпеченню "Бурвод" має повну інформацію про геологію усіх регіонів України. Тому "Бурвод" може гарантувати, що запропонована конструкція свердловини, стане для Вас оптимальним рішенням. Для цього досить здійснити "Замовлення" і сісти за стіл переговорів.

Як результат, ви отримаєте повну картину про можливість артезіанського водопостачання у вибраному регіоні. І зможете використовувати перевагу нашої компанії у своїх інтересах.

Оскільки більшість бурових компаній спеціалізуються на одному типі свердловин (виходячи зі своїх технічних можливостей), то широкий спектр послуг від Групи компаній "Бурвод" дозволяє максимально реалізувати вимоги замовника.

 По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке "дзеркало або рівень грунтових вод"?

 

Верхня межа зони насичення називається дзеркалом або рівнем грунтових вод. Дзеркало грунтових вод має тенденцію в згладженому виді повторювати конфігурацію поверхні землі : під височинами висота його більша, ніж під сусідніми долинами.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід