Головна Про компанію

Історія розвитку Групи Компаній "Бурвод"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин і Компанія по водозабезпеченню "Бурвод"


 

Компанія "Бурвод" була сформована в 1937 році, і за час існування змінювала форму власності, назву і структуру, зберігаючи накопичений досвід і кваліфікацію.

1937-1957 рр. Всесоюзна Контора  "Бурвод"

rozrizПерші свердловини Всесоюзною Конторою  "Бурвод" були пробурені в 1937 році. Компанія  "Бурвод" була і залишається однією з найдосвідченіших бурових компаній на воду в Україні. Архів пробурених свердловин  по Україні складається з трьох частин: Центральний, Західний і Південний, і ведеться з 1937 року.

1957-1998 рр. Трест "Укрбурвод"

Республіканський Спеціалізований  Трест "Укрбурвод" був організований у складі Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР. Трест "Укрбурвод", за часів існування Радянського Союзу був провідним підприємством, що виконує роботи по бурінню артезіанських свердловин для великих промислових об'єктів, водопостачання міст і селищ, а також по розробці і впровадженню нових методів буріння.

Для вирішення важливих завдань по водопостачанню необхідно було бурити свердловини з максимальною продуктивністю. Для цього фахівцями  компанії був впроваджений  метод буріння свердловин "із  зворотним промиванням".  Цей метод дозволяє уникнути глінизації водоносного горизонту, і тим самим отримувати максимальний дебіт з цього горизонту. Так само був впроваджений метод буріння свердловин "з розширеним  контуром".

У 1986 році, після трагедії на Чорнобильській АЕС компанія брала участь в ліквідації наслідків аварії на АЕС.

Крім того, аварія привела до забруднення довкілля. Гостро стало питання забезпечення населення м. Києва і Київської області екологічно чистою водою. Рішення цієї задачі було доручене Тресту "Укрбурвод".

thumb_gramotaЗа високу якість робіт, найкоротші терміни їх виконання і виявлену при цьому трудовим колективом самовіддачу, компанія була нагороджена Почесною  Грамотою Президії Верховної  Ради УРСР "За  активну участь в роботах по  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС".

У числі Замовників  компанії місцеві органи влади і водоканали, промислові організації і інші структури, що потребують якісного буріння.

2002-2008 рр. ВАТ "Укрбурвод"

P1050663У 2002 році компанія змінила форму власності : у Держави були викуплені акції компанії.

Перехід країни на ринкові рейки змусив компанію шукати своє місце на ринку. Традиційні для компанії підходи перестали працювати. Для замовника стало недостатньо отримати хорошу свердловину, а цікавила "вода під ключ".

Тому, окрім впровадження сучасної системи менеджменту, було прийнято рішення розвивати нові напрями, які допомагають розширити спектр послуг, запропонований буровою компанією. А саме: проектування свердловин, монтаж  водопідіймального устаткування, будівництво  водопровідних мереж і так далі.

У міру розвитку кожного з напрямів, стало зрозуміло, що підрозділи виросли в самостійні організації.

Так була сформована Група Компаній "Бурвод", що складається з чотирьох основних компаній.

2008 - ..  Група компаній з водозабезпечення  "Бурвод"

Нині для вирішення усіх завдань по артезіанському водопостачанню "під ключ" працює Група компаній "Бурвод", яка складається з чотирьох компаній:

  1. ТОВ "Укрбурводпроект" спеціалізується на проектуванні свердловин і водозаборів, а так само узгодженні проектів в державних дозвільних службах.
  2. ТОВ "Компанія з водозабезпечення "Бурвод" спеціалізується на бурінні глибоких і високодебітних свердловин (до 2000м), а так само промислових свердловин будь-яких конструкцій.
  3. ТОВ "Укрбурвод-сервіс" спеціалізується на бурінні свердловин для приватного сектора і бурінні під теплові насоси. Технічна база оптимізована для швидкого і якісного буріння свердловин завглибшки до 100 м і продуктивністю до 7 м3/ч.
  4. Київське Будівельне Управління "Теплових мереж" спеціалізується на прокладенні інженерних мереж будь-якої складності. (тел. +38 044 503-66-46, 49)

Зараз компанія виконує усі роботи, пов'язані з артезіанським водопостачанням. Починаючи від буріння маленької свердловини для дачної ділянки і до проектування і буріння свердловини будь-якої глибини і конструкції по усієї територии України.

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке "стік"?

 

Термін "стік" зазвичай розуміється як синонім терміну "річковий стік" і означає суму поверхневого стоку і тієї частини підземного стоку, яка поступила в річки. Поверхневий стік дорівнює осіданням за вирахуванням поверхневого затримання і інфільтрації, що є проникненням або рухом води в грунт.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід