Головна Про компанію

Історія розвитку Групи Компаній "Бурвод"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин і Компанія по водозабезпеченню "Бурвод"


 

Компанія "Бурвод" була сформована в 1937 році, і за час існування змінювала форму власності, назву і структуру, зберігаючи накопичений досвід і кваліфікацію.

1937-1957 рр. Всесоюзна Контора  "Бурвод"

rozrizПерші свердловини Всесоюзною Конторою  "Бурвод" були пробурені в 1937 році. Компанія  "Бурвод" була і залишається однією з найдосвідченіших бурових компаній на воду в Україні. Архів пробурених свердловин  по Україні складається з трьох частин: Центральний, Західний і Південний, і ведеться з 1937 року.

1957-1998 рр. Трест "Укрбурвод"

Республіканський Спеціалізований  Трест "Укрбурвод" був організований у складі Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР. Трест "Укрбурвод", за часів існування Радянського Союзу був провідним підприємством, що виконує роботи по бурінню артезіанських свердловин для великих промислових об'єктів, водопостачання міст і селищ, а також по розробці і впровадженню нових методів буріння.

Для вирішення важливих завдань по водопостачанню необхідно було бурити свердловини з максимальною продуктивністю. Для цього фахівцями  компанії був впроваджений  метод буріння свердловин "із  зворотним промиванням".  Цей метод дозволяє уникнути глінизації водоносного горизонту, і тим самим отримувати максимальний дебіт з цього горизонту. Так само був впроваджений метод буріння свердловин "з розширеним  контуром".

У 1986 році, після трагедії на Чорнобильській АЕС компанія брала участь в ліквідації наслідків аварії на АЕС.

Крім того, аварія привела до забруднення довкілля. Гостро стало питання забезпечення населення м. Києва і Київської області екологічно чистою водою. Рішення цієї задачі було доручене Тресту "Укрбурвод".

thumb_gramotaЗа високу якість робіт, найкоротші терміни їх виконання і виявлену при цьому трудовим колективом самовіддачу, компанія була нагороджена Почесною  Грамотою Президії Верховної  Ради УРСР "За  активну участь в роботах по  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС".

У числі Замовників  компанії місцеві органи влади і водоканали, промислові організації і інші структури, що потребують якісного буріння.

2002-2008 рр. ВАТ "Укрбурвод"

P1050663У 2002 році компанія змінила форму власності : у Держави були викуплені акції компанії.

Перехід країни на ринкові рейки змусив компанію шукати своє місце на ринку. Традиційні для компанії підходи перестали працювати. Для замовника стало недостатньо отримати хорошу свердловину, а цікавила "вода під ключ".

Тому, окрім впровадження сучасної системи менеджменту, було прийнято рішення розвивати нові напрями, які допомагають розширити спектр послуг, запропонований буровою компанією. А саме: проектування свердловин, монтаж  водопідіймального устаткування, будівництво  водопровідних мереж і так далі.

У міру розвитку кожного з напрямів, стало зрозуміло, що підрозділи виросли в самостійні організації.

Так була сформована Група Компаній "Бурвод", що складається з чотирьох основних компаній.

2008 - ..  Група компаній з водозабезпечення  "Бурвод"

Нині для вирішення усіх завдань по артезіанському водопостачанню "під ключ" працює Група компаній "Бурвод", яка складається з чотирьох компаній:

  1. ТОВ "Укрбурводпроект" спеціалізується на проектуванні свердловин і водозаборів, а так само узгодженні проектів в державних дозвільних службах.
  2. ТОВ "Компанія з водозабезпечення "Бурвод" спеціалізується на бурінні глибоких і високодебітних свердловин (до 2000м), а так само промислових свердловин будь-яких конструкцій.
  3. ТОВ "Укрбурвод-сервіс" спеціалізується на бурінні свердловин для приватного сектора і бурінні під теплові насоси. Технічна база оптимізована для швидкого і якісного буріння свердловин завглибшки до 100 м і продуктивністю до 7 м3/ч.
  4. Київське Будівельне Управління "Теплових мереж" спеціалізується на прокладенні інженерних мереж будь-якої складності. (тел. +38 044 503-66-46, 49)

Зараз компанія виконує усі роботи, пов'язані з артезіанським водопостачанням. Починаючи від буріння маленької свердловини для дачної ділянки і до проектування і буріння свердловини будь-якої глибини і конструкції по усієї територии України.

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке гейзери?

 

Гейзери є гарячими джерелами, з яких час від часу вода викидається сильним струменем. Назва "гейзер" пішло від ісландського слова geyser, що означає "гаряче джерело, що вивергається". Усі вони приурочені до областей сучасної вулканічної діяльності.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід