Головна Послуги Буріння свердловини

Буріння свердловини, свердловини на воду, промислові свердловини, технічні свердловини, водопониження

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин на воду Компанія  "Бурвод" виконує за допомогою бурових машин різного класу :

  1. легких: УРБ-2А2, УРБ- 2,5;
  2. середніх: 1БА- 15, УРБ-3АМ;
  3. важких: УБВ- 600;
  4. ударно-канатних: УКС;
  5. шнекових: 1 ВС, УГБ.

Крім того компанія володіє парком допоміжної техніки. Такої як: автокрани, екскаватори, бульдозери, водовозки, ДЄС, вантажні автомобілі, цементувальні агрегати і так далі. Усе устаткування сертифіковане.

В першу чергу, ще при розробці проекту буріння свердловини ВАЖЛИВО звернути увагу:

  • вибір водоносного  горизонту, на який буритиметься свердловина. У одній точці землі можна отримувати артезіанську воду з різних водоносних горизонтів, які знаходяться на різній глибині і мають різні характеристики (від максимальної кількості води, який можна отримати, до якості води - її хімічного складу).
  • вибір методу  буріння. Компанія рекомендує метод буріння свердловин із зворотним промиванням, який дозволяє збільшити: швидкість буріння свердловини, її продуктивність (дебіт)  і термін. Але, окрім нього, Компанія  "Бурвод" може виконувати буріння і будь-яким іншим методом. Для цього є необхідне устаткування і кваліфікований персонал.
  • вибір  конструкції свердловини.  Конструкція свердловини має бути складена так, щоб при бурінні не сталося "перетікання" води з водоносних горизонтів. Перетікання води призводить по-перше до забруднення довкілля, а по-друге до забруднення води з цієї свердловини. Крім того, конструкція повинна максимально відповідати вимогам замовника до кількості і якості води зі свердловини. Важливо правильно вибрати розмір робочої частини фільтру свердловини і його розташування.
  • вибір матеріалу  робочої колони свердловини.  Оскільки труба робочої колони безпосередньо контактує з водою в ній, то матеріал труби може впливати на якість води. Наприклад, звичайна сталь має властивість - іржавіти. Тут важливо вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості труб.

Фахівці компанії готові детальніше проконсультувати з усіх вищеперелічених питань "Контакти".


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке гейзери?

 

Гейзери є гарячими джерелами, з яких час від часу вода викидається сильним струменем. Назва "гейзер" пішло від ісландського слова geyser, що означає "гаряче джерело, що вивергається". Усі вони приурочені до областей сучасної вулканічної діяльності.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід