Головна Послуги Буріння свердловини

Буріння свердловини, свердловини на воду, промислові свердловини, технічні свердловини, водопониження

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин на воду Компанія  "Бурвод" виконує за допомогою бурових машин різного класу :

  1. легких: УРБ-2А2, УРБ- 2,5;
  2. середніх: 1БА- 15, УРБ-3АМ;
  3. важких: УБВ- 600;
  4. ударно-канатних: УКС;
  5. шнекових: 1 ВС, УГБ.

Крім того компанія володіє парком допоміжної техніки. Такої як: автокрани, екскаватори, бульдозери, водовозки, ДЄС, вантажні автомобілі, цементувальні агрегати і так далі. Усе устаткування сертифіковане.

В першу чергу, ще при розробці проекту буріння свердловини ВАЖЛИВО звернути увагу:

  • вибір водоносного  горизонту, на який буритиметься свердловина. У одній точці землі можна отримувати артезіанську воду з різних водоносних горизонтів, які знаходяться на різній глибині і мають різні характеристики (від максимальної кількості води, який можна отримати, до якості води - її хімічного складу).
  • вибір методу  буріння. Компанія рекомендує метод буріння свердловин із зворотним промиванням, який дозволяє збільшити: швидкість буріння свердловини, її продуктивність (дебіт)  і термін. Але, окрім нього, Компанія  "Бурвод" може виконувати буріння і будь-яким іншим методом. Для цього є необхідне устаткування і кваліфікований персонал.
  • вибір  конструкції свердловини.  Конструкція свердловини має бути складена так, щоб при бурінні не сталося "перетікання" води з водоносних горизонтів. Перетікання води призводить по-перше до забруднення довкілля, а по-друге до забруднення води з цієї свердловини. Крім того, конструкція повинна максимально відповідати вимогам замовника до кількості і якості води зі свердловини. Важливо правильно вибрати розмір робочої частини фільтру свердловини і його розташування.
  • вибір матеріалу  робочої колони свердловини.  Оскільки труба робочої колони безпосередньо контактує з водою в ній, то матеріал труби може впливати на якість води. Наприклад, звичайна сталь має властивість - іржавіти. Тут важливо вибрати оптимальне співвідношення ціни і якості труб.

Фахівці компанії готові детальніше проконсультувати з усіх вищеперелічених питань "Контакти".


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке "випар"?

 

Випар або пароутворення полягає у відриві молекул води з поверхні води або вологого грунту під дією сонячної радіації і переході їх в газоподібний стан.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід