Головна Послуги Облаштування свердловини

Облаштування свердловини (будівництво насосних станцій)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Облаштування свердловини  - це будівництво насосної станції, підведення електрики, врізання в інженерні мережі і будівництво зони санітарної охорони.

Насосні станції бувають трьох основних типів:

  • підземний павільйон;
  • наземний павільйон;
  • напівзаглиблений павільйон.

Найпоширеніший тип - підземний павільйон. Його переваги: доступна ціна, не вимагається додаткове утеплення, не займає багато місця на ділянці. Недолік - складнощі монтажу-демонтажу устаткування усередині павільйону після закінчення робіт. А так само - неможливість використання його в місцевості з високим рівнем грунтових вод.

Такий павільйон, як правило, виконується із залізобетонних кілець, плит перекриття і люків. Так само може бути виконаний із залізобетонної теплокамеры.

Наземний павільйон - має вищу вартість, але і ряд переваг. А саме: зручно стежити за устаткуванням в такому технічному приміщенні, його будівництво можна виконувати в місцевості з високим рівнем грунтових вод. З недоліків можна виділити необхідність додаткового утеплення і охорони.

Напівзаглиблений павільйон - виконується як і наземний, тільки частина залишається над землею. Це компромісне рішення для деяких місць з високим, але допустимим рівнем грунтових вод.

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Чому утворюються печери?

 

У зонах тектонічних порушень і у поверхонь нашарування, де вапняки розчиняються найлегше, виноситься майже уся порода і залишається лише трохи піску і глини. В результаті цього в твердих породах з часом формуються вузькі і широкі тунелі і порожнисті камери.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід