Головна Послуги Облаштування свердловини

Облаштування свердловини (будівництво насосних станцій)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Облаштування свердловини  - це будівництво насосної станції, підведення електрики, врізання в інженерні мережі і будівництво зони санітарної охорони.

Насосні станції бувають трьох основних типів:

  • підземний павільйон;
  • наземний павільйон;
  • напівзаглиблений павільйон.

Найпоширеніший тип - підземний павільйон. Його переваги: доступна ціна, не вимагається додаткове утеплення, не займає багато місця на ділянці. Недолік - складнощі монтажу-демонтажу устаткування усередині павільйону після закінчення робіт. А так само - неможливість використання його в місцевості з високим рівнем грунтових вод.

Такий павільйон, як правило, виконується із залізобетонних кілець, плит перекриття і люків. Так само може бути виконаний із залізобетонної теплокамеры.

Наземний павільйон - має вищу вартість, але і ряд переваг. А саме: зручно стежити за устаткуванням в такому технічному приміщенні, його будівництво можна виконувати в місцевості з високим рівнем грунтових вод. З недоліків можна виділити необхідність додаткового утеплення і охорони.

Напівзаглиблений павільйон - виконується як і наземний, тільки частина залишається над землею. Це компромісне рішення для деяких місць з високим, але допустимим рівнем грунтових вод.

 


По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке гейзери?

 

Гейзери є гарячими джерелами, з яких час від часу вода викидається сильним струменем. Назва "гейзер" пішло від ісландського слова geyser, що означає "гаряче джерело, що вивергається". Усі вони приурочені до областей сучасної вулканічної діяльності.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід