Головна

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин на воду з 1937 року і по сьогоднішній день!


 

thumb_archive_1937Компанія з водозабезпечення «Бурвод» починає свою історію з 1937 року, як Всесоюзна Контора «Бурвод», створена для буріння свердловин.

Зараз підприємство у складі Групи Компаній "Бурвод", яка об'єднує в собі декілька підрозділів, що вирішують усі питання, пов'язані з артезіанським водопостачанням.

За роки своєї діяльності був зібраний унікальний архів свердловин України, розроблені оптимальні технології виконання робіт, і сформована позитивна репутація компанії. Це дозволяє виконувати увесь комплекс робіт по артезіанському водопостачанню "під ключ" з високою якістю і в найкоротші терміни.

ТОВ "Компанія з водозабезпечення "Бурвод" вирізняється посеред інших бурових компаній на ринку України можливістю бурити свердловини максимальної продуктивності і на будь-які глибини (до 2000м).

Можна виділити наступні переваги компанії:

  • отримання максимальної продуктивності свердловини (великі діаметри труб, метод буріння із зворотним промиванням);

  • широка лінійка верстатів (від шнекових і ударно-канатних до УБВ- 600);

  • діапазон глибин буріння свердловин від 20 м до 2000 м;

  • буріння по усій території України (філії в Києві, Харкові, Одесі і Львові).

Тому нашими основними замовниками завжди виступали споживачі великої кількості води. Це водоканали України і промислові підприємства харчової і переробної промисловості.

Стикаючись із необхідністю пробурити свердловину, важливо ще перед початком проетування звернути увагу на те, що :

  • існують різні технології буріння;

  • на ту ж саму глибину можна бурити різними конструкціями з різними типами фільтру, які обираються згідно з вимог Замовника до кількості води;

  • у одній точці Землі є можливість пробурити свердловину на різні водоносні горизонти, які відрізняються глибиною залягання, хімічним складом води і потужністю водоноса (максимально можливим дебітом);

  • при однаковій конструкції свердловини можуть відрізнятись матеріалом труб.

Враховуючи ці чотири чинники, важливо уважно вивчити можливі варіанти і вибрати оптимальний. Оскільки це істотно впливає на вартість свердловини, її термін служби, якість і кількість споживаної води.

Компанія "Бурвод" професійно виконує усі роботи по бурінню: від свердловин з найпростішою конструкцією до потужних промислових свердловин. Індивідуальна робота з кожним "Замовленням" дозволяє підібрати для Вас варіант з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

 


Бурвод 10 из 10 на основе 7 оценок. 7 пользовательских отзывов.
По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що таке гейзери?

 

Гейзери є гарячими джерелами, з яких час від часу вода викидається сильним струменем. Назва "гейзер" пішло від ісландського слова geyser, що означає "гаряче джерело, що вивергається". Усі вони приурочені до областей сучасної вулканічної діяльності.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід