Головна

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Буріння свердловин на воду з 1937 року і по сьогоднішній день!


 

thumb_archive_1937Компанія з водозабезпечення «Бурвод» починає свою історію з 1937 року, як Всесоюзна Контора «Бурвод», створена для буріння свердловин.

Зараз підприємство у складі Групи Компаній "Бурвод", яка об'єднує в собі декілька підрозділів, що вирішують усі питання, пов'язані з артезіанським водопостачанням.

За роки своєї діяльності був зібраний унікальний архів свердловин України, розроблені оптимальні технології виконання робіт, і сформована позитивна репутація компанії. Це дозволяє виконувати увесь комплекс робіт по артезіанському водопостачанню "під ключ" з високою якістю і в найкоротші терміни.

ТОВ "Компанія з водозабезпечення "Бурвод" вирізняється посеред інших бурових компаній на ринку України можливістю бурити свердловини максимальної продуктивності і на будь-які глибини (до 2000м).

Можна виділити наступні переваги компанії:

  • отримання максимальної продуктивності свердловини (великі діаметри труб, метод буріння із зворотним промиванням);

  • широка лінійка верстатів (від шнекових і ударно-канатних до УБВ- 600);

  • діапазон глибин буріння свердловин від 20 м до 2000 м;

  • буріння по усій території України (філії в Києві, Харкові, Одесі і Львові).

Тому нашими основними замовниками завжди виступали споживачі великої кількості води. Це водоканали України і промислові підприємства харчової і переробної промисловості.

Стикаючись із необхідністю пробурити свердловину, важливо ще перед початком проетування звернути увагу на те, що :

  • існують різні технології буріння;

  • на ту ж саму глибину можна бурити різними конструкціями з різними типами фільтру, які обираються згідно з вимог Замовника до кількості води;

  • у одній точці Землі є можливість пробурити свердловину на різні водоносні горизонти, які відрізняються глибиною залягання, хімічним складом води і потужністю водоноса (максимально можливим дебітом);

  • при однаковій конструкції свердловини можуть відрізнятись матеріалом труб.

Враховуючи ці чотири чинники, важливо уважно вивчити можливі варіанти і вибрати оптимальний. Оскільки це істотно впливає на вартість свердловини, її термін служби, якість і кількість споживаної води.

Компанія "Бурвод" професійно виконує усі роботи по бурінню: від свердловин з найпростішою конструкцією до потужних промислових свердловин. Індивідуальна робота з кожним "Замовленням" дозволяє підібрати для Вас варіант з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

 


Бурвод 10 из 10 на основе 7 оценок. 7 пользовательских отзывов.
По-русскиУкраїнськоюEnglish
Що є тектонічні рухи?

 

Тектонічними рухами  називаються переміщення окремих блоків земної кори один відносно одного. Виділяють різні типи тектонічних рухів: пульсації, або загальні коливання; загальні підняття і опускання, складкообразовательные і розривні.

Архив скважин

См?ртЪ сп@мерам

Вхід